CIGT201610LM1R0MNE
CIGT201610LM1R0MNE Samsung Electro-Mechanics
sems-s-a0002828369-1.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
RF Inductors - SMD CIGT,Thin Film,0806,1.0uH,1.0?,7 embossed,-20 20%
на замовлення 2979 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Thin Film 1uH 20% 1MHz Metal 2.4A 0.072Ohm DCR 0806 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT201610LM1R0MNE CIGT201610LM1R0MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics cigt201610lm1r0mne.pdf Inductor Power Thin Film 1uH 20% 1MHz Metal 2.4A 0.072Ohm DCR 0806 T/R
товару немає в наявності