CIGT252007LM1R0MNC
CIGT252007LM1R0MNC Samsung Electro-Mechanics
CIGT252007LM1R0MNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 1UH 2.5A 60 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 2.5A 60 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Discontinued at Digi-Key, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT252007LM1R0MNC CIGT252007LM1R0MNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGT252007LM1R0MNC_Spec.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.5A 60 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A