CIGT252008LM2R2MNE
CIGT252008LM2R2MNE Samsung Electro-Mechanics
CIGT252008LM2R2MNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 2.2UH 2A 97 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 97mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.1A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2 A
на замовлення 51000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2A 97 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 97mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.1A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT252008LM2R2MNE CIGT252008LM2R2MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGT252008LM2R2MNE_Spec.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2A 97 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2 A