CIGT252008LMR24MNE
CIGT252008LMR24MNE Samsung Electro-Mechanics
CIGT252008LMR24MNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 240NH 6A 16 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 16mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 6 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 240NH 6A 16 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 16mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 240 nH, Current Rating (Amps): 6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT252008LMR24MNE CIGT252008LMR24MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGT252008LMR24MNE_Spec.pdf Description: FIXED IND 240NH 6A 16 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 6 A