CIGW201610GH1R0MLE
CIGW201610GH1R0MLE Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 1UH 2.7A 54 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 54mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.8A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 2.7A 54 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 54mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.8A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGW201610GH1R0MLE CIGW201610GH1R0MLE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 1UH 2.7A 54 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A