CIGW201610GH4R7MLE
CIGW201610GH4R7MLE Samsung Electro-Mechanics
CIGW201610GH4R7MLE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 4.7UH 1.1A 279MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 279mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
на замовлення 165000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.1A 279MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 279mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGW201610GH4R7MLE CIGW201610GH4R7MLE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGW201610GH4R7MLE_Spec.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.1A 279MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Мінімальне замовлення: 17
CIGW201610GH4R7MLE CIGW201610GH4R7MLE Виробник : Samsung Electro-Mechanics cigw201610gh4r7mle.pdf Inductor Power Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal 1.1A 0.279Ohm DCR 0806 T/R
товару немає в наявності
CIGW201610GH4R7MLE Виробник : Samsung Electro Mechanics CIGW201610GH4R7MLE_Spec.pdf Дросель SMD дротяний, L = 4,7 мкГн, Розм = 2,00 x 1,60 x 1,00 мм, Точн., % = 20, Ic = 1,1 А, Rdc, мОм = 279, Конфіг. = 0805, Тексп, °C = -40...+125, Екранування = Так, Тип осердя = Композитне,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0805 Од. вим: шт