CIGW252010GL1R5MNE
CIGW252010GL1R5MNE Samsung Electro-Mechanics
CIGW252010GL1R5MNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 1.5UH 3.2A 54MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 54mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.1A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 3.2A 54MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 54mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.1A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 3.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGW252010GL1R5MNE CIGW252010GL1R5MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGW252010GL1R5MNE_Spec.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 3.2A 54MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Мінімальне замовлення: 12
CIGW252010GL1R5MNE Виробник : Samsung Electro Mechanics Power_Inductor.pdf Дросель SMD, L = 1,5 мкГн, Розм = 1008, Точн., % = 20, Ic = 3,2 А, Rdc, мОм = 54, Тексп, °C = -40...+125, Екранування = Так, Тип осердя = Металеве,... Група товару: Індуктивності Корпус: 2520 Од. вим: шт