CIGW252010GL4R7MNE
CIGW252010GL4R7MNE Samsung Electro-Mechanics
Power_Inductor.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 216MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 216mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.7A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
на замовлення 303000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 216MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 216mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.7A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGW252010GL4R7MNE CIGW252010GL4R7MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Power_Inductor.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 216MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Мінімальне замовлення: 13
CIGW252010GL4R7MNE CIGW252010GL4R7MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics cigw252010gl4r7mne.pdf Inductor Power Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal 1.4A 0.216Ohm DCR 1008 T/R
товару немає в наявності
CIGW252010GL4R7MNE Виробник : Samsung Electro Mechanics Power_Inductor.pdf Дросель SMD, L = 4,7 мкГн, Розм = 2520, Точн., % = 20, Ic = 1,4 А, Rdc, мОм = 216, Тексп, °C = -40...+125, Екранування = Так, Тип осердя = Композитне,... Група товару: Індуктивності Корпус: 2520 Од. вим: шт