CIGW252012GL4R7MNE
CIGW252012GL4R7MNE Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 4.7UH SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
на замовлення 936 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGW252012GL4R7MNE Виробник : Samsung Electro Mechanics CIG32H2R2MNE_Samsung.pdf Дросель SMD дротяний, L = 4,7 мкГн, Idc, А = 1,7, Точн, % = 20, Габ. розм, мм = 2,5 х 2,0,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1008 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 2500 шт
товару немає в наявності
CIGW252012GL4R7MNE CIGW252012GL4R7MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 4.7UH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH