CIGW404012GM4R7MLE
CIGW404012GM4R7MLE Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 4.7UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1515 (4040 Metric)
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 4.7 µH
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1515 (4040 Metric), Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 4.7 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGW404012GM4R7MLE CIGW404012GM4R7MLE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 4.7UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Inductance: 4.7 µH