CIGW404012GMR47MLE
CIGW404012GMR47MLE Samsung Electro-Mechanics
CIGW404012GMR47MLE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 470NH 6A 17 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.161" L x 0.150" W (4.10mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 17mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.4A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 6 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 6A 17 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.161" L x 0.150" W (4.10mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 17mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.4A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGW404012GMR47MLE CIGW404012GMR47MLE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGW404012GMR47MLE_Spec.pdf Description: FIXED IND 470NH 6A 17 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Supplier Device Package: 1616
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 6 A