CIH03Q2N4CNC
CIH03Q2N4CNC Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 2.4NH 330MA 200MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2nH
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 13 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Inductance: 2.4 nH
Current Rating (Amps): 330 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.4NH 330MA 200MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 13 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Inductance: 2.4 nH, Current Rating (Amps): 330 mA.
Інші пропозиції CIH03Q2N4CNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIH03Q2N4CNC CIH03Q2N4CNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 2.4NH 330MA 200MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.2nH
Type: Multilayer
Q @ Freq: 13 @ 500MHz
Inductance: 2.4 nH
Current Rating (Amps): 330 mA