CIH03Q4N3SNC
CIH03Q4N3SNC Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 4.3NH 260MA 380MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 380mOhm Max
Q @ Freq: 13 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 6.5GHz
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Inductance: 4.3 nH
Current Rating (Amps): 260 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.3NH 260MA 380MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.3nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 380mOhm Max, Q @ Freq: 13 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 6.5GHz, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Inductance: 4.3 nH, Current Rating (Amps): 260 mA.
Інші пропозиції CIH03Q4N3SNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIH03Q4N3SNC CIH03Q4N3SNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 4.3NH 260MA 380MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.3nH
Type: Multilayer
Q @ Freq: 13 @ 500MHz
Inductance: 4.3 nH
Current Rating (Amps): 260 mA