CIH03T22NJNC
CIH03T22NJNC Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 22NH 100MA 1.2 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.8GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 100 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 22NH 100MA 1.2 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Q @ Freq: 5 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.8GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 22 nH, Current Rating (Amps): 100 mA.
Інші пропозиції CIH03T22NJNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIH03T22NJNC CIH03T22NJNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 22NH 100MA 1.2 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 100 mA