CIH03T47NJNC Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 47NH 50MA 2.8 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.8Ohm Max
Q @ Freq: 4 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.3GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 50 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 47NH 50MA 2.8 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.8Ohm Max, Q @ Freq: 4 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.3GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Inductance: 47 nH, Current Rating (Amps): 50 mA.