CIH03T8N2JNC
CIH03T8N2JNC Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 8.2NH 150MA 550MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 550mOhm Max
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 3.4GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 150 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2NH 150MA 550MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 550mOhm Max, Q @ Freq: 5 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 3.4GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Inductance: 8.2 nH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Інші пропозиції CIH03T8N2JNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIH03T8N2JNC CIH03T8N2JNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 8.2NH 150MA 550MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 150 mA