CIH05T18NJNC
CIH05T18NJNC Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 18NH 250MA 650MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 650mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 2.1GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Inductance: 18 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18NH 250MA 650MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 650mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 2.1GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Inductance: 18 nH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Інші пропозиції CIH05T18NJNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIH05T18NJNC CIH05T18NJNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 18NH 250MA 650MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Inductance: 18 nH
Current Rating (Amps): 250 mA