CIH05T22NJNC
CIH05T22NJNC Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 22NH 250MA 800MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.9GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22NH 250MA 800MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.9GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 22 nH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Інші пропозиції CIH05T22NJNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIH05T22NJNC CIH05T22NJNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 22NH 250MA 800MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 250 mA