CIH05T47NJNC
CIH05T47NJNC Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 47NH 200MA 1.3 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47NH 200MA 1.3 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Inductance: 47 nH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Інші пропозиції CIH05T47NJNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIH05T47NJNC CIH05T47NJNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 47NH 200MA 1.3 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 200 mA