CIH05T68NJNC
CIH05T68NJNC Samsung Electro-Mechanics
CIH05T68NJNC.jsp
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 68NH 180MA 1.4 OHM SMD
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Samsung CIH,High Frequency,0402,68nH,0.5?,7 paper,-5 5%.
Інші пропозиції CIH05T68NJNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIH05T68NJNC CIH05T68NJNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIH05T68NJNC.jsp Description: FIXED IND 68NH 180MA 1.4 OHM SMD