CIH05T82NJNC
CIH05T82NJNC Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 82NH 100MA 1.6 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CIH05T82NJNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIH05T82NJNC CIH05T82NJNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 82NH 100MA 1.6 OHM SMD