CIH05T8N2JNC Samsung Electro Mechanics
CIH05T8N2JNC_Samsung.pdf
Виробник: Samsung Electro Mechanics
Дросель SMD, L = 8,2 нГн, Idc, А = 0,3, Точн, % = 5, Q = 8 @ 100 МГц, Rdc, мОм = 370, SRF, МГц = 3 600, Габ. розм, мм = 1.0 x 0,5 x 0,6, Конфіг. = 0402, Тексп, °С = -55...+125, Екранування = Ні,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0402 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2NH 300MA 370MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 370mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 3.6GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Inductance: 8.2 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Інші пропозиції CIH05T8N2JNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIH05T8N2JNC CIH05T8N2JNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 8.2NH 300MA 370MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 370mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 3.6GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 300 mA