Продукція > SAMSUNG > CIH10T1N0SNC
CIH10T1N0SNC SAMSUNG
CIH_Series.pdf
Виробник: SAMSUNG
1N-0603
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1NH 800MA 50 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.3nH, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Inductance: 1 nH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Інші пропозиції CIH10T1N0SNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIH10T1N0SNC CIH10T1N0SNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIH_Series.pdf Description: FIXED IND 1NH 800MA 50 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Inductance: 1 nH
Current Rating (Amps): 800 mA