CIH10T8N2JNC
CIH10T8N2JNC Samsung Electro-Mechanics
CIH_Series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 8.2NH 700MA 240MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 3.5GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 1891 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2NH 700MA 240MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 240mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 3.5GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Inductance: 8.2 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Інші пропозиції CIH10T8N2JNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIH10T8N2JNC Виробник : SAMSUNG CIH_Series.pdf 02+
CIH10T8N2JNC CIH10T8N2JNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIH_Series.pdf Description: FIXED IND 8.2NH 700MA 240MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 700 mA