CIL10J1R2KNC
CIL10J1R2KNC Samsung Electro-Mechanics
cil10_series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Inductor RF Shielded Multi-Layer 1.2uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.025A 0.8Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 210 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CIL10J1R2KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL10J1R2KNC CIL10J1R2KNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL10_Series.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 25MA 800MOHM SMD