CIL10J1R8KNC
CIL10J1R8KNC Samsung Electro-Mechanics
cil10_series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Inductor RF Shielded Multi-Layer 1.8uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.025A 0.95Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 25MA 950 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 950mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 25 mA.
Інші пропозиції CIL10J1R8KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL10J1R8KNC Виробник : SAMSUNG CIL10_Series.pdf 2004
на замовлення 16000 шт:
CIL10J1R8KNC CIL10J1R8KNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL10_Series.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 25MA 950 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 950mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 25 mA