CIL10J3R3KNC
CIL10J3R3KNC Samsung Electro-Mechanics
cil10_series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Inductor RF Shielded Multi-Layer 3.3uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.015A 1.55Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CIL10J3R3KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL10J3R3KNC Виробник : SAMSUNG CIL10_Series.pdf 02+
на замовлення 1888 шт:
CIL10J3R3KNC CIL10J3R3KNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL10_Series.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 15MA 1.55OHM SMD