Продукція > CIL > CIL10J4R7KNC
CIL10J4R7KNC
CIL10_Series.pdf
Виробник:
0603L
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CIL10J4R7KNC
Samsung CIL,Thin film,0603,4.7uH,-?,7 paper,-10 10%.
Інші пропозиції CIL10J4R7KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL10J4R7KNC CIL10J4R7KNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL10_Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 15MA 2.1OHM SMD