CIL10Y6R8KNC
CIL10Y6R8KNC Samsung Electro-Mechanics
CIL10_Series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 6.8UH 5MA 1.7OHM SMD
Написати відгук
Samsung CIL,Thin film,0603,6.8uH,-?,7 paper,-10 10%.