Продукція > CIL > CIL10Y8R2KNC
CIL10Y8R2KNC
CIL10_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 716000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CIL10Y8R2KNC
Samsung CIL,Thin film,0603,8.2uH,-?,7 paper,-10 10%.
Інші пропозиції CIL10Y8R2KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL10Y8R2KNC CIL10Y8R2KNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL10_Series.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 5MA 2.1 OHM SMD