Продукція > CIL > CIL21J1R2KNE
CIL21J1R2KNE
CIL21_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CIL21J1R2KNE
Samsung CIL,Thin film,0805,1.2uH,-?,7 embossed,-10 10%.
Інші пропозиції CIL21J1R2KNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL21J1R2KNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL21_Series.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 50MA 400MOHM SMD