Продукція > CIL > CIL21N68NMNE
CIL21N68NMNE
CIL21_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CIL21N68NMNE
Description: FIXED IND 68NH 300MA 200 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 50MHz, Frequency - Self Resonant: 280MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 50 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Inductance: 68 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Інші пропозиції CIL21N68NMNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL21N68NMNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL21_Series.pdf Description: FIXED IND 68NH 300MA 200 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 50MHz
Frequency - Self Resonant: 280MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 50 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Inductance: 68 nH
Current Rating (Amps): 300 mA