CIL21NR27KNE
CIL21NR27KNE Samsung Electro-Mechanics
inductor-general.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.27uH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.25A 0.3Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 380 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CIL21NR27KNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL21NR27KNE Виробник : SAMSUNG CIL21_Series.pdf 03+
на замовлення 1888 шт:
CIL21NR27KNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL21_Series.pdf Description: FIXED IND 270NH 250MA 300MOHM SM