CIL21NR39KNE
CIL21NR39KNE Samsung Electro-Mechanics
inductor-general.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.39uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 0.2A 0.4Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CIL21NR39KNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL21NR39KNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL21_Series.pdf Description: FIXED IND 390NH 200MA 400MOHM SM