CIL21NR47KNE
CIL21NR47KNE Samsung Electro-Mechanics
inductor-general.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.47uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 0.2A 0.4Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 150MA 400MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 125MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Інші пропозиції CIL21NR47KNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL21NR47KNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL21_Series.pdf Description: FIXED IND 470NH 150MA 400MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 125MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 150 mA