CIL21S220KNE
CIL21S220KNE Samsung Electro-Mechanics
inductor-general.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Inductor RF Shielded Multi-Layer 22uH 10% 1MHz 30Q-Factor Ferrite 0.005A 1.1Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 224 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CIL21S220KNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL21S220KNE CIL21_Series.pdf
на замовлення 4000 шт:
CIL21S220KNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL21_Series.pdf Description: FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD