Продукція > SAMSUNG > CIL21S220MNE
CIL21S220MNE SAMSUNG
CIL21_Series.pdf
Виробник: SAMSUNG
05+
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 1MHz, Frequency - Self Resonant: 16MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 5 mA.
Інші пропозиції CIL21S220MNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL21S220MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL21_Series.pdf Description: FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 1MHz
Frequency - Self Resonant: 16MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 5 mA