Продукція > CIL > CIL21Y8R2KNE
CIL21Y8R2KNE
CIL21_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 340000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CIL21Y8R2KNE
Description: FIXED IND 8.2UH 15MA 700MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 4MHz, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 4 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 15 mA.
Інші пропозиції CIL21Y8R2KNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL21Y8R2KNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL21_Series.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 15MA 700MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 4MHz
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 4 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 15 mA