Продукція > CIL > CIL31J1R0KNE
CIL31J1R0KNE
CIL31_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 328000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CIL31J1R0KNE
Description: FIXED IND 1UH 100MA 400MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 75MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 100 mA.
Інші пропозиції CIL31J1R0KNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIL31J1R0KNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIL31_Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 100MA 400MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 75MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 100 mA