CIM03U601NC
CIM03U601NC Samsung Electro-Mechanics
CIM03_Series_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm
Part Status: Obsolete
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 1786 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm, Part Status: Obsolete, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIM03U601NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIM03U601NC CIM03U601NC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIM03_Series_ds.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Obsolete
Number of Lines: 1