Продукція > CIM > CIM10J301NC
CIM10J301NC
CIB_CIM10_ds.pdf
Виробник:
на замовлення 180000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CIM10J301NC
Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIM10J301NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIM10J301NC CIM10J301NC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIB_CIM10_ds.pdf Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz