Продукція > SAMSUNG > CIM10J601NC
CIM10J601NC Samsung
CIB_CIM10_ds.pdf
Виробник: Samsung
Ferrite bead; impedance: 600R; (100MHz); +-25%; 0.3A; 0.45R; SMD0603; operating temperature: -55?125°C CIM10J601NC Samsung Ferite bead DK0603S0600.0/0.300A/0.450R
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 2400 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIM10J601NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIM10J601NC CIM10J601NC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIB_CIM10_ds.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 300mA
Number of Lines: 1