Продукція > SAMSUNG > CIM10U800NC
CIM10U800NC Samsung
CIB_CIM10_ds.pdf
Виробник: Samsung
80 Ohms @ 100MHz 1 Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 600mA 100mOhm Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CIM10U800NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIM10U800NC CIM10U800NC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIB_CIM10_ds.pdf Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
товару немає в наявності