Продукція > SAMSUNG > CIM21J102NE
CIM21J102NE Samsung
CIB_CIM21_ds.pdf
Виробник: Samsung
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 500mA 350mOhm DCR 0805 T/R Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIM21J102NE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
кількість в упаковці: 4000 шт
товару немає в наявності
CIM21J102NE CIM21J102NE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIB_CIM21_ds.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz