Продукція > SAMSUNG > CIM21J601NE
CIM21J601NE Samsung
CIB_CIM21_ds.pdf
Виробник: Samsung
Ferrite bead; impedance: 600R; (100MHz); +-25%; 0.2A; 0.5R; SMD0805; operating temperature: -55?125°C 742792042 Wurth Ferrite bead DK0805S0600.0/0.200A/0.500R
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 150 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIM21J601NE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIM21J601NE CIM21J601NE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIB_CIM21_ds.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz