Продукція > CIM > CIM21U101NE
CIM21U101NE
CIB_CIM21_ds.pdf
Виробник:
на замовлення 116000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CIM21U101NE
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.09mm), Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIM21U101NE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIM21U101NE CIM21U101NE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIB_CIM21_ds.pdf Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.09mm)
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz