Продукція > SAMSUNG > CIM31U601NE
CIM31U601NE Samsung
Виробник: Samsung
на замовлення 313907 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIM31U601NE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIM31U601NE CIM31U601NE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 400mA
Number of Lines: 1