CINT1275A1214K01
CINT1275A1214K01 SL POWER / Advanced Energy
ENG-CINT1275-03.04.23.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC/DC CONVERTER 12V 180W
Power (Watts): 180W (275W Forced Air)
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Not For New Designs
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 15 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 180W, Power (Watts): 180W (275W Forced Air), Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Not For New Designs, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 15 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CINT1275A1214K01 CINT1275A1214K01 Виробник : SL Power CINT1275_long_form_DS-3400667.pdf Switching Power Supplies 275W 12V 15A 21.83A W/ AIRFLOW