Продукція > SL POWER > CINT1275A1514K01
CINT1275A1514K01
CINT1275A1514K01 SL Power
CINT1275_long_form_DS-3400667.pdf
Виробник: SL Power
Switching Power Supplies 275W 15V 12A 17.47A W/ AIRFLOW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук