Продукція > SL POWER > CINT1275A2414K01
CINT1275A2414K01
CINT1275A2414K01 SL Power
CINT1275_long_form_DS-3400667.pdf
Виробник: SL Power
Switching Power Supplies 275W 24V 7.5A 10.92A W/ AIRFLOW
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 180W, Power (Watts): 180W (275W Forced Air), Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 7.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CINT1275A2414K01 CINT1275A2414K01 Виробник : SL POWER / Advanced Energy CINT1275_long_form_DS.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 180W
Power (Watts): 180W (275W Forced Air)
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 7.5 A